VISION Blender VIS-SBL-023-1200W (KM 4 in 1)
Brand
Category: Blender & Grinder
SKU: VEM87093
Manufacturer: VISION
Seller: Vision Emporium
Tk 7,300
SoldOut
Avail EMI Offer View Plans
Brand: VISION
Item code: 874998
220 ~240V,  50Hz, 1200W,Steel 4 in 1 mixture grinder.
100% ABS virgin material Plastic metallic body.
1.6L+1.6L Juicer, 1.2L Mincer & 0.5Kg Grinding capacity.
Heavy Unbreakable Polycarbonate (PC) Material Juice Jar
SS Filter mesh for 100% pure Juicing.