Samsung 43" Full HD Smart LED TV (43F6000F)
Brand
Category: TV
SKU: TVH97878
Manufacturer: Samsung
Seller: TV HUT
Tk 36,950
Tk 39,900
7% OFF
  • Model: 43F6000F
  • Display: 43" HD (1,920 x 1,080), 50Hz
  • Picture Engine: Hyper Real
  • Speakers: 2x 20W RMS, Adaptive Sound