Samsung 32H5000F 32" HD Smart LED TV
Brand
Category: TV
SKU: TVH83303
Brand: Samsung
Seller: TV HUT
Tk 24,450
Tk 32,900
26% OFF
  • Model: 32H5000F
  • Display: 32" HD (1366 x 768), 60Hz
  • Picture Engine: Hyper Real
  • Speakers: 2x 10W RMS, Dolby Sound